SAS

Asystent/ka ds. Administracyjnych

Job Locations PL-Warsaw
Requisition ID
2017-12427
Job Category
Administrative and General
Travel Requirements
None

Company Overview

Opis stanowiska:

 Zapewnienie obsługi administracyjnej i recepcyjnej Centrum Szkoleniowego SAS Innovation HUB:

  • prowadzenie kalendarza rezerwacji sal oraz eventów organizowanych na terenie Centrum
  • obsługa spotkań organizowanych na terenie Centrum (obsługa recepcji, zamawianie cateringu
  • dbałość o należyty wygląd Centrum, zapewnienie aranżacji układu sal, zapewnienie wsparcia technicznego etc.)
  • kontrola faktur i zamówień związanych z obsługą Centrum iHUB

Wsparcie obsługi administracyjnej biura, służbowej floty samochodowej i telefonicznej:

  • wykonywanie ogólnych usług biurowych – zapewnienie prawidłowego i bieżącego obiegu informacji dokumentów, rejestracja i archiwizacja dokumentów; organizowanie zaopatrzenia w materiały biurowe etc.
  • utrzymywanie bieżących danych w przypisanych systemach informatycznych
  • wsparcie obsługi administracyjnej służbowej floty samochodowej i ubezpieczeń oraz telefonicznej - w tym wsparcie informacyjne i organizacyjne dla użytkowników sprzętu

Oczekiwania:

  • Nienaganna prezencja i wysoki poziom kultury osobistej - świadomość reprezentowania firmy wobec klientów. Wymagany dress code – prezencja biznesowa
  • Umiejętności interpersonalne, łatwość komunikowania się, przystępność i pozytywna postawa wobec klientów
  • Orientacja na rozwiązywanie problemów, umiejętności organizacyjne oraz inicjatywa w działaniu
  • Odpowiedzialność i terminowość. Punktualność
  • Dokładność i skrupulatność
  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Office – Excel, Word, Outlook, znajomość MS Sharepoint będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodne komunikowanie się z obcojęzycznymi gośćmi firmy
  • Umiejętność obsługi sprzętu biurowego
  • Znajomość zasad funkcjonowania biura
  • Wykształcenie minimum średnie, chętnie w trakcie wyższego
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku recepcyjnym, administracyjnym lub związanym z obsługą klienta

Oferujemy:

  • Pracę w środowisku dużej, międzynarodowej organizacji
  • Stałe zatrudnienie - umowę o pracę tymczasową na minimum 18 miesięcy, z możliwością kontynuacji zatrudnienia
  • Opiekę medyczną (dla pracownika lub pracownika z rodziną)
  • Karnet sportowy, naukę angielskiego on-line (po okresie próbnym)
  • Pracę w biurze zlokalizowanym na Bielanach (5 minut od metra Marymont), w godzinach 8.30 – 17.00, pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Przyjazną atmosferę pracy (1 miejsce Great Place to Work Polska w 2014)
  • Codziennie świeże owoce w biurze i wspaniałą kawę

/LI-AK1

Options

Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.