SAS

Sr Project Manager

Job Locations PL-Warsaw
Requisition ID
2018-12548
Job Category
Consulting
Travel Requirements
25%

Company Overview

Germany SAS

Zadania:

  • prowadzenie projektów integracyjnych, hurtowni i przetwarzania danych, Business Intelligence, CRM, kreowanie koncepcji rozwiązań zagadnień projektowych
  • zarządzanie ryzykiem w projekcie
  • kontrola zakresu i zarządzanie zmianą
  • utrzymywanie założonego budżetu i terminowości realizacji prac
  • nadzorowanie postępów prac oraz zapewnianie wysokiej jakości produktów dostarczanych w ramach projektów
  • prowadzenie wymaganej przez firmę dokumentacji projektowej
  • współpraca z działem handlowym, prawnym, technicznym
  • kontakty z podwykonawcami i nadzór nad pracami
  • kontakty z klientem i wsparcie działań sprzedażowych oprogramowania SAS

Wymagania:

  • wykształcenie informatyczne (techniczne)
  • kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów IT (techniczne) o budżecie powyżej 2 MLN PLN
  • znajomość metodyk prowadzenia projektów
  • znajomość zagadnień wysokiej dostępności
  • mile widziana praktyczna znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektów
  • mile widziana znajomość technologii SAS
  • certyfikat PMP lub PRINCE2 Practicioner
  • mile widziana znajomość branży ubezpieczeń
  • wysoka asertywność
  • dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność skutecznej organizacji pracy oraz zarządzania zadaniami zespołu projektowego
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w środowisku dużej, międzynarodowej organizacji
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę medyczną (dla pracownika lub pracownika z rodziną)
  • Karnet sportowy, naukę angielskiego on-line (po okresie próbnym)
  • Pracę w biurze zlokalizowanym na Bielanach (5 minut od metra Marymont), w godzinach 8.30 – 17.00, pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Przyjazną atmosferę pracy (1 miejsce Great Place to Work Polska w 2014)
  • Codziennie świeże owoce w biurze i wspaniałą kawę

#LI-AK

Want to stay up to date on SAS culture, products and jobs? Follow us on LinkedIn LinkedIn Logo

Options

Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.