SAS

  • System Administrator

    Job Locations PL-Warsaw
    Requisition ID
    20026269
    Job Category
    Information Technology
    Travel Requirements
    None
  • Company Overview

    Germany SAS

    Zadania:

    • administracja systemami informatycznymi w SAS Institute
    • bezpośrednia pomoc użytkownikom systemów informatycznych
    • udział w wewnątrz-firmowych projektach związanych z technologią informatyczną

    Oczekiwania:

    • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku administratora systemów IT (najlepiej w środowisku dużej firmy lub organizacji)
    • doświadczenie w pracy Service-Desk  i wsparciu użytkowników końcowych
    • znajomość aplikacji biurowych i sprzętu oraz oprogramowania stacji roboczych (PC Windows)
    • dobra znajomość środowiska Microsoft Windows Server, Active Directory, Office 365
    • znajomość technologii i zagadnień LAN/WAN/WLAN, TCP/IP, bezpieczeństwa i monitorowania sprzętu sieciowego
    • mile widziane doświadczenie programistyczne
    • samodzielność w zakresie przydzielonych zadań
    • komunikatywność
    • odpowiedzialność
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z partnerami w międzynarodowej korporacji

    Oferujemy:

    • Pracę w środowisku dużej, międzynarodowej organizacji
    • Stałe zatrudnienie - umowę o pracę na pełen etat
    • Opiekę medyczną (dla pracownika lub pracownika z rodziną)
    • Karnet sportowy, naukę angielskiego on-line (po okresie próbnym)
    • Pracę w biurze zlokalizowanym na Bielanach (5 minut od metra Marymont), w godzinach 8:30- 17:00 z przerwą na Lunch
    • Pełen etat od poniedziałku do piątku
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Codziennie świeże owoce w biurze i wspaniałą kawę

    W naszym zespole Back Office dobrze czują się osoby o wysokich standardach pracy – samodzielne,  potrafiące efektywnie organizować swoją pracę, proaktywnie nastawione na profesjonalną i miłą obsługę klienta wewnętrznego i poszukujące optymalnych rozwiązań. Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania zapraszamy Cię do złożenia swojej aplikacji (CV, mile widziany list motywacyjny i referencje).

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    LK-AK1

    Want to stay up to date on SAS culture, products and jobs? Follow us on LinkedIn LinkedIn Logo

    Options

    Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.