SAS

Sr Technical Consultant/ Sr Architect

Job Locations PL-Warsaw
Requisition ID
2020-21328
Job Category
Consulting
Travel Requirements
25%

Zadania

  • Projektowanie architektury systemów w oparciu o platformę SAS, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z bezpieczeństwem, wysoką dostępnością, backupami oraz stabilnością i skalowalnością systemu
  • Pracę nad ulepszeniem  i optymalizacją istniejących rozwiązań
  • Zbierania i analiza wymagań technicznych i niefunkcjonalnych, w tym wymagań dotyczących integracji rozwiązania z innymi systemami
  • Wsparcie zespołu projektowego w analizie procesów biznesowych – od analizy potrzeb biznesowych w ścisłej współpracy z właścicielami biznesowymi i technicznymi, po przygotowywanie specyfikacji wymagań i modelowanie procesów z wykorzystaniem notacji UML i BPMN 2.0.
  • Kompleksowy nadzór nad całym cyklem projektowym – planowaniem, analizą, implementacją, testami, wdrożeniem oraz stabilizacją
  • Wsparcie projektowania procesów zarządzania, automatyzacji, monitorowania środowisk z uwzględnieniem metodyki Dev Ops
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych produktów
  • Wsparcie zespołów sprzedażowych w przygotowaniu odpowiedzi na zapytania ofertowe, wsparciu demonstracji, warsztatów dla klientów oraz udział w przygotowaniu prototypów rozwiązań
  • Praca w ramach globalnych i regionalnych struktur SAS

Oczekiwania:

  • biegłość w projektowaniu i implementacji systemów z wykorzystaniem wzorów EAI oraz ESB
  • doświadczanie pracy z WebServicami (SOAP, REST)
  • znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • umiejętność projektowania i konfiguracji  wspierających  z wysoką dostępność
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność szybkiego przyswaja abstrakcyjnych koncepcji związanych z zależnościami pomiędzy różnymi komponentami systemów
  • umiejętność szybkiego przyswojenia sobie sposobu działania i szczegółów związanych z danym komponentem rozwiązania na poziomie wystarczającym do zrozumienia jego wpływu i sposobu funkcjonowania w całości rozwiązania
  • znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność i umiejętności interpersonalne
  • znajomość środowisk Unix/Linux
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z Cloud Computing oraz integracją hybrydową

Oferujemy

  • pracę w środowisku dużej, międzynarodowej organizacji
  • stałe zatrudnienie - umowę o pracę
  • opiekę medyczną (dla pracownika lub pracownika z rodziną)
  • karnet sportowy, naukę angielskiego on-line (po okresie próbnym)
  • pracę w biurze zlokalizowanym na Bielanach (5 minut od metra Marymont), w elastycznych godzinach
  • przyjazną atmosferę pracy
  • codziennie świeże owoce w biurze i wspaniałą kawę

#LI-UJ1

Options

Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.