SAS

Principal Consultant

Job Locations PL-Warsaw
Requisition ID
20036984
Job Category
Consulting
Travel Requirements
10%

Zadania:

  • Aktywny udział w projektach wdrożeniowych i stabilizacji systemów informatycznych opartych o rozwiązania SAS
  • Projektowanie i budowa rozwiązań technicznych: konfiguracja systemu, integracja, optymalizacja, rozwój
  • Automatyzacja procesów wytwórczych oprogramowania oraz zarządzania i monitorowania środowisk
  • Przygotowywanie koncepcji rozwiązań architektonicznych i dokumentacji wdrożeń
  • Zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych produktów

Oczekiwania:

  • minimum 5 lat udziału w projektach wdrożeniowych systemów informatycznych; mile widziane dłuższe
  • zaangażowanie, dokładność, samodzielność
  • umiejętność przełożenia języka technogicznego na język biznesowy
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • ciekawość architektoniczna: integracyjna i techniczna rozwiązania, w tym dociekliwość zależności i wpływu
  • umiejętność definiowania i dekompozycji wymagań technicznych
  • doświadczenie z technologiami typu: Szyna ESB, loadbalancer np. F5, zrozumienie zagadnień HA
  • podstawowa znajomość zagadnień integracyji systemów REST API, WebServices
  • znajomość rozwiązań SAS (DI, 4GL,BI)
  • przydatne techniczne doświadczenia
  • umiejętność poruszania się w środowisku Unix/Linux (w tym programowania w bash/sh) preferowany RedHat/Centos
  • znajomość tematów Continuous Integration/Continuous Delivery (Nolio, Jenkins, Git)
  • znajomość  jednej z technologii bazodanowych (Oracle, bazy NoSQL)
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z technologiami wirutalizacyjnymi w tym rozwiązaniami opartymi na kontenerach
  • mile widziana znajomość rozwiązań open source Hadoop. Python)
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Szansę udziału w innowacyjnych projektach
  • Budowę rozwiązań z analityką w na strumieniu danych w czasie rzeczywistym
  • Zadania zapewniające wzrost zawodowy - dostosowane do doświadczenia i kompetencji
  • Intensywną indywidualną ścieżkę szkoleniową - szkolenia SAS oraz zewnętrzne
  • Stałe zatrudnienie - umowę o pracę (współpraca B2B też możliwa)
  • Benefity (opiekę medyczną, karnet sportowy, naukę angielskiego on-line)
  • Pracę w biurze 5 minut od metra lub pracę zdalną

#LI-UJ1

Options

Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.