SAS

Młodszy Trener SAS

PL-Warsaw
Requisition ID
20018242
Job Category
Consulting
Travel Requirements
10%

Company Overview

Germany SAS

Opis stanowiska:

Młodszy Trener SAS szkoli zewnętrznych i wewnętrznych klientów na zarówno stacjonarnie jak i zdalnie za pomocą technologii live web. Opracowuje treści techniczne i prezentacje multimedialne oraz prezentacje obejmujące oprogramowanie aplikacji użytkownika, modelowanie danych, koncepcje techniczne i architekturę systemu.

Podstawowe obowiązki:

  • Prowadzenie zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych szkoleń w siedzibie firmy oraz warsztatów w centrach szkoleniowych firm, salach szkoleniowych stron trzecich i po stronie klientów
  • Opracowywanie wykładów i materiałów multimedialnych zgodnie z przeznaczeniem
  • Wspomaganie innych instruktorów podczas warsztatów i szkoleń
  • Uczestnictwo w projektach rozwoju kursu i przygotowaniu materiałów szkoleniowych
  • Testowanie i przechowywanie oprogramowania szkoleniowego
  • Praca nad projektami specjalnymi, które mogą obejmować wewnętrzne i zewnętrzne projekty doradcze
  • Przeglądanie i edytowanie dokumentacji technicznej

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Dobra prezentacja, komunikacja interpersonalna i umiejętności organizacyjne
  • Zdolność do skutecznej komunikacji z użytkownikami o różnym doświadczeniu technicznym, w tym doświadczonymi programistami
  • Otwartość do podróże w miarę potrzeb, zwykle od trzech do sześciu dni w miesiącu
  • Wiedza praktyczna na temat metod szkoleniowych, opracowywania programów nauczania i mediów szkoleniowych
  • Profesjonalny wygląd i umiejętności prezentacji
  • Język angielski na poziomie przynajmniej swobodnej komunikacji
  • Wykształcenie wyższe w obszarze IT lub w trakcie 4,5 roku studiów

Oferujemy:

  • Pracę w projektach dla uznanych marek, w sektorze nowoczesnych technologii
  • Przyjazną atmosferę pracy (Great Place to Work 2014 – 1 miejsce w Polsce)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę w siedzibie firmy w ustronnej lokalizacji
  • Benefity pracownicze - do wyboru (opieka medyczna, karnet sportowy, bilety do kina etc.)

/LI-AK1

Options

Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.