SAS

HR Specialist

PL-Warsaw
Requisition ID
2017-8497
Job Category
Human Resources
Travel Requirements
None

Company Overview

Wybrane zadania

  • Obsługa benefitów pracowniczych, współpraca z dostawcami
  • Obsługa kadrowa pracowników (wybrana grupa) i prowadzenie dokumentacji
  • Administracja badań medycyny pracy i szkoleń
  • Obsługa wybranych systemów kadrowych
  • Dbanie o rzetelną archiwizację dokumentów kadrowych
  • Raportowanie na potrzeby księgowości, zarządu i korporacji
  • Wsparcie dla działu HR w zadaniach administracyjnych, projektach, eventach
  • Opieka nad programem BeWell

Oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze HR  w dziale administracji kadrowej lub płacowej
  • Znajomość przepisów prawa pracy; mile widziana praktyczna znajomość przepisów dotyczących danych osobowych, BHP, czasu pracy, podatków dochodowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel, mile widziany MS Sharepoint
  • Obsługa komputera, doświadczenie w pracy z systemami kadrowymi lub raportowymi
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie się w warunkach biznesowych
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie

Ważne dla nas są

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i informacje - dyskrecja, umiejętność klasyfikowania informacji jako poufne lub wrażliwe
  • Wysoki poziom kultury osobistej i doskonała umiejętność precyzyjnej komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Życzliwość, uśmiech, inicjatywa i chęć pomocy innym, team spirit
  • Umiejętność dobrej organizacji zadań, terminowość i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Dbałość o szczegóły, systematyczność
  • Samodzielność i nastawienie na wypracowanie optymalnych rozwiązań

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy (Great Place to Work 2014 – 1 miejsce w Polsce)
  • Pracę na okres zastępstwa (do 30.09.2018)
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Benefity pracownicze - do wyboru (opieka medyczna, karnet sportowy, bilety do kina etc.)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

#LI-AK1

Options

Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.