SAS

Administrator Kontraktów

PL-Warsaw
Requisition ID
20019879
Job Category
Administrative and General
Travel Requirements
None

Company Overview

(Młodszy) Administrator Kontraktów

W naszym zespole Back Office dobrze czują się osoby o wysokich standardach pracy,  potrafiące efektywnie organizować swoją pracę, proaktywnie nastawione na profesjonalną i miłą obsługę klienta zewnętrznego i wewnętrznego, poszukujące optymalnych rozwiązań.

Zadania:

  • Wsparcie administracji i zarządzania dokumentacją firmy dotyczącą zawartych kontraktów
  • Współpraca z klientami w zakresie realizacji zamówień zgodnie z zawartymi umowami
  • Zarządzanie, aktualizacja i utrzymywanie danych w systemach informatycznych
  • Raportowanie na potrzeby działu finansów

Oczekiwania:

  • Obsługa komputera, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie się (korporacja międzynarodowa)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie

Ważne dla nas są:

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i informacje - dyskrecja, umiejętność klasyfikowania informacji jako poufne lub wrażliwe
  • Dbałość o szczegóły, systematyczność i terminowość
  • Umiejętność dobrej organizacji zadań
  • Wysoki poziom kultury osobistej i doskonała umiejętność precyzyjnej komunikacji werbalnej i pisemnej

Oferujemy:

  • Pracę w świetnie współpracującym zespole, atmosferę współpracy i wysoką kulturę pracy
  • Umowa na zastępstwo – minimum 1 rok
  • Benefity pracownicze (do wyboru)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w korporacji globalnej

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania zapraszamy Cię do złożenia swojej aplikacji (CV).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Options

Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.